СallTech Outsourcing - багатомовна команда, яка допоможе Вам в організації Вашого бізнесу в режимі онлайн. Наша головна мета - це зробити вашу роботу максимально продуктивною і приємною. Ми можемо стати вашим партнером по всіх аутсорсингових послугах та послугах контакт-центру в будь-якій частині світу. Наші послуги поза конкуренцією і ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни і якості.

Заснований у 2005 році, CallTech надає високоякісні послуги аутсорсингового багатомовного кол-центру з індивідуальним підходом до кожного окремого клієнта. Вже протягом понад 15 років ми співпрацюємо з десятками добре відомих компаній по всьому світу, надаючи їм сервіс високого рівня. CallTech Outsourcing - це досвідчені співробітники, сучасні технології та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Технологія

Завдяки нашим високоякісним інноваційним технологіям CallTech Outsourcing може запропонувати Вам одну з найнижчих цін на аутсорсинговому ринку. Незважаючи на низьку ціну, ми можемо надати нашим клієнтам високу якість послуг.

Ідеологія

Наша основна мета - зробити Ваш бізнес настільки продуктивним і приємним, наскільки це можливо. Ми гарантуємо індивідуальний персональний підхід спрямований на ваші потреби, високу якість послуг, строгий контроль над кожним замовленням.

Стратегія

Наша мета - побудувати довгострокові ділові відносини з нашими клієнтами за допомогою маркетингових інновацій, сервісу на високому рівні, підтримки клієнтів, високої якості і гарантії наших послуг.

Чому CallTech?

В умовах сьогодення компанії шукають можливості скорочення витрат, при цьому не втрачаючи якості роботи.

  • Кожен працівник володіє декількома іноземними мовами, а також більшість наших колег мають досвід роботи чи навчання у західних країнах
  • Ціна нижча у порівнянні з іншими кол-центрами Східної Європи,
  • -Якісна та надійна інфраструктура зв'язку (інтернет, телефонна система, енергопостачання тощо)
  • Легкий доступ до професійних робочих ресурсів, а це - швидка підготовка до початку проекту

Відгуки клієнтів:

Я підтверджую, що ми працювали і продовжуємо працювати з CallTech з 2007 року, протягом всього цього часу вони надавали величезну підтримку нашому бізнесу у сфері збільшення прибутків і підтримки клієнтів. Їхня робота стала великим фактором в успіху нашої асоціації, допомагаючи нам залучити багато нових клієнтів, для того, щоб виконати цілі і завдання нашої некомерційної організації. Я можу з упевненістю рекомендувати CallTech як солідний і надійний кол-центр, а також експерта у своїй галузі.

Ми працюємо з CallTech з 2006 року. З тих пір вони проводять численні телефонні опитування та маркетингові дослідження в Європі і в інших країнах (Мексика, Південна Африка). Ми дуже задоволені гнучкістю CallTech і якістю отриманих результатів. CallTech довів протягом останніх років, що є надійним партнером для міжнародних досліджень.

Я підтверджую що працюю з CallTech з травня 2007 року, протягом цього часу вони надавали моєму бізнесу бездоганну підтримку в сфері листування через смс та адміністративної роботи. Протягом цього часу персонал CallTech був дуже корисним і пунктуальним, надаючи нам відмінний сервіс. Я можу настійно рекомендувати CallTech як професійну і надійну аутсорсингову компанію (кол-центр).